Pretraga sajta
ISO 9001:2008 OHSAS 18001:2007 ISO 14001:2004
Kontakt
Uni-Chem
Adresa Strahinjića Bana 44
11000 Beograd
Centrala: +381 11 3282 986; 785 72 70; 32 84 877; 32 84 905
za prodaju laboratorijskih reagenasa i potrošnog materijala pritisnite 2
za prodaju medicinskih sredstava i lekova pritisnite 3
za sektor finansija pritisnite 4
za podršku prodaje i logistiku pritisnite 5
Fax: +381 11 3281 205


Kontakt formular
Ime i prezime *
Firma *
Adresa *
Telefon *
Email *
Komentar *
Sigurnosni kod * Beonet SecImg
Unesite kod sa slike:
 
Kontakt osobe
LABORATORIJSKE HEMIKALIJE I LABORATORIJSKI POTROŠNI MATERIJAL:
Dušan Jelovac, dipl.ing.tehnologije
tel: 011 785-72-80
mob: 063 292-848
fax: 011 3281-205
e-mail: jelovac@uni-chem.rs

Marina Pantelić, dipl. biolog
tel: +381 785-72-91
mob: +381 63 404-492
fax: +381 11 3281-205
E-mail: marina@uni-chem.rs

Ivana Marić, dipl.ing. tehnologije
tel: +381 11 785-72-77
mob: +381 63 860-3663
fax: +381 11 3281-205
E-mail: ivanam@uni-chem.rs

Sonja Stiković-Dubaić, dipl.hemičar
tel: +381 785-72-76
mob: +381 63 464-160
fax: +381 11 3281-205
E-mail: sonjasd@uni-chem.rs
SEKTOR MEDICINE I FARMACIJE:
LEKOVI

Marijana Đorđević-Kaurin, dipl. farmaceut
tel: +381 11 785-72-93
mob: +381 63 404-197
fax: +381 11 3281-205
e-mail: marijanadj@uni-chem.rs

NEREGISTROVANI LEKOVI

Milena Joksović, dipl.farmaceut
tel: +381 785-72-78
mob: +381 63 613-517
fax: +381 11 3281-205
E-mail: milenaj@uni-chem.rs

MIKROBIOLOŠKI PROGRAM I DEZINFEKCIJA

Tamara Petrović, dipl.ing. tehnologije
tel: +381 785-72-82
mob: +381 63 404 745
fax: +381 11 3281 205
E-mail: tamarap@uni-chem.rs

IMUNOCITOMETRIJSKI PROGRAM

Marina Pantelić, dipl. biolog
tel: +381 785-72-91
mob: +381 63 404-492
fax: +381 11 3281-205
E-mail: marina@uni-chem.rs

FARMACEUTSKE SIROVINE ZA PROIZVODNJU MAGISTRALNIH I GALENSKIH LEKOVA;
SIROVINE ZA PROIZVODNJU KOZMETIKE


Aleksa Mitrović, dipl.ing. tehnologije
tel: +381 785-72-84
mob: +381 63 440-918
fax: +381 11 3281-205
E-mail: aleksam@uni-chem.rs

KONTROLA ŽIVOTNIH NAMIRNICA;
LABORATORIJSKA I PROCESNA FILTRACIJA


Ivana Marić, dipl.ing. tehnologije
tel: +381 11 785-72-77
mob: +381 63 860-3663
fax: +381 11 3281-205
E-mail: ivanam@uni-chem.rs

FARMACEUTSKE SIROVINE

Nenad Šunjevarić, gen. dir.
tel: +381 785-72-72
mob: +381 63 228-485
fax: +381 11 3281-205
E-mail: nenads@uni-chem.rs
Naslovna   |   O nama   |   Prodajni program   |   Zastupstva   |   Novosti   |   Akcije   |   Kontakt   |   Mapa sajta
Copyright Uni-Chem. Sva prava zadržana.
Powered by BeoNET